Blogowanie stało się modne. Prawie każdy z nas ma jakiś blog: personalny lub zawodowy. Chcemy zaistnieć w sieci. Musimy się przyłożyć i włożyć sporo wysiłku, aby stał się on poczytny. Trzeba znaleźć jakiś sposób na jego uatrakcyjnienie. Nie od dziś wiadomo, że zdjęcia mają tę magiczną moc przyciągania. Wpis bez ilustracji jest niekompletny. Brakuje mu czegoś. Nie wszyscy wiedzą, że istnieją specjalne strony w sieci oferujące gratisowe zdjęcia, które możemy wykorzystać właśnie w blogu. Musimy wiedzieć, gdzie należy ich szukać.

Jest wiele odmian serwisów społecznościowych. Są też takie, które pozwalają dzielić się użytkownikom tego portalu i nie rzadko w ogóle wszystkim użytkownikom Internetu plikami. Takie serwisy mają ogromne zaplecze serwerowe. Te serwery dysponują prawie niewyobrażalną dla zwykłego użytkownika komputera przestrzeń dyskową, na którą użytkownicy mogą wysyłać i tam przechowywać dane. Tymi danymi są np. zdjęcia, filmy, muzyka, programy oraz wiele innych rodzajów plików. Bardzo popularnym serwisem społecznościowym, na którym można dzielić się swoimi filmikami i muzyką jest serwis „youtube”. Można na niego wgrywać swoje nagrania z kamery, telefonu komórkowego. Są opcje oceny przez innych użytkowników oraz zamieszczania przez nich komentarzy. Mogą to robić tylko zarejestrowani użytkownicy. Nie jest to serwis bezpośrednio nastawiony na zdobywanie przyjaciół i szukanie najmowych, ale jest opcja dodania użytkownika do listy przyjaciół za jego zgodą. Można na ten serwis też wysłać nagranie prosto z naszej kamery internetowej. Jest też wiele innych podobnych serwisów, także Polskich. Trzeba odróżnić serwis społecznościowy od najzwyczajniejszych serwisów hostingowych. Są także hybrydy serwisów hostingowych i społecznościowych. Zdobywają one coraz większą popularność. Nic dziwnego skoro w jednym miejscu można połączyć tyle funkcji i możliwości.

Polecamy

  Archiwum dla Sierpień, 2009

  Chęć zaistnienia

  3Chęć każdego artystyczne Artyści mają to do siebie, że wielu z nich jednak mimo tego, że czasami się wyrzekają swoich artystycznych zamiłowań, to jednak chciałoby w swoim życiu chociaż przez chwilę zaistnieć. Wszystko jednak zależy od tego, czy rzeczywiście mają ku temu okazję, czy rzeczywiście się starają i tego chcą czy może po prostu maja trochę szczęścia. W dzisiejszych czasach artystów jest tak wiele jak było ich wcześniej, chociaż, właściwie może nawet jest tych artystów trochę więcej, a wszystko dlatego, że maja oni większe możliwości właśnie na to, aby jakoś zaistnieć. Każdy artysta ma jednak nieco inne wymagania i inną chęć zaistnienia. Jedni chcą żeby ich prace były na jakiś wystawach, wśród innych artystów natomiast nie ma aż takiej potrzeby zaistnienia, bo oni lubią pomagać albo uczyć innych i to jest ich szansa na zaistnienie, bowiem pomagając innym zaistnieją poprzez to, iż wielu ludzi będzie wiedziało o ich zdolnościach. Zatem różne są możliwości zaistnienia dla artystów, ale wśród nich jest jeszcze coś, typowo na dzisiejsze czasy, co pomaga wielu – serwisy artystyczne…

  Artyści

  1Jest ich wielu Na całym świecie, wśród wszystkich istniejących ludzi istnieje bardzo wielu, którzy zajmują się podobnymi rzeczami. Właściwie nie ma „zawodu” czy zajęci, jakie nie istniałoby właściwie wszędzie, mówiąc oczywiście o takich zawodach czy zajęciach, które są w pewien sposób uniwersalne i w pewien sposób po prostu zwyczajnie popularne. Są bowiem przecież pewne zajęcia, które zauważalne są jednak głównie w pewnych rejonach bowiem są w jakimś stopniu przystosowane tylko do danych terenów albo danej mentalności mieszkających na takich terenach ludzi no i oczywiście po prostu danego terenu i ich możliwości. Zatem wśród tych różnych zawodów czy też zajęć ludzi, albo hobby czyli zainteresowaniom jakim się oddają istnieją ludzie, których zauważyć można wszędzie. Chodzi o ludzi, których znamy jako czasami dziwnych, a czasami po prostu zwyczajnych ludzi, po protu oddających się swojej pasji – to oczywiście artyści, których zauważamy wszędzie, jeśli tylko chcemy ich zauważyć, bowiem ich artystyczny umysł i wrażliwość potrafi poruszyć nas niejednokrotnie…

  Zalety serwisów artystycznych

  Serwisy artystyczne jak wszelkie serwisy jakie istnieją w internecie maja swoje zalety. Jest to oczywiście w pewien sposób oczywiste, bowiem przede wszystkim internet jest to w dzisiejszych czasach coś, co daje wiele korzyści jeśli oczywiście możemy i potrafimy z niego odpowiednio korzystać. Wszystko bowiem zależy od naszych umiejętności. No ale biorąc pod uwagę, że je mamy i że jesteśmy artystami, to właściwie mamy przed sobą ogromne możliwości jakie rozpościerają przed nami serwisy artystyczne. Ilość takich serwisów jest coraz większą, zatem możliwości są coraz większe. Przede wszystkim serwisy artystyczne pozwalają się pokazać. Ale to nie wszystko, bowiem serwisy artystyczne są kierowane nie tylko dla ludzi którzy są artystami, ale również do takich, którzy po prostu lubią różne artystyczne dzieła podziwiać. Serwisy artystyczne zatem pomagają artystom nawet znaleźć pracę, są to zatem serwisy, które pozwalają pracodawcom znaleźć wspaniałych pracowników z nie lada talentem. Zatem zalety serwisów artystycznych są spore i nie da się temu zaprzeczyć w żaden sposób.